‘Üç Kız Kardeş’te şaşırtan itiraf: Kartal senin abin Somer!

İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisi, her salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin 67’nci bölümünde Rüçhan, geçmişinin faturasını Türkan’a kesmeye çalışırken, kendisi için oldukça acı dolu anların yaşanmasına neden oluyor ve intiharın eşiğine geliyor.

Özgü Kaya, Berker Güven, İclal Aydın, Veda Yurtsever, Reha Özcan ve Nazlı Senem Ünal gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Üç Kız Kardeş son bölüm yine seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı.

Sevilen dizide Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’ SON BÖLÜM

Sevilay’a onu hapishaneden kurtarmayı vaat eden Somer, Kartal’ın sırrını öğrenmeye çalıştı… Sevilay, özgür kalma umuduyla bildiği her şeyi anlatmaya başladı:

Kartal istenmeyen bir ilişkiden doğan zavallı bir çocuk. Annesi tecavüze uğramış. Lisede öğrenciyken Kartal’a hamile kalmış…O zavallı liseli kızcağız kim biliyor musun? Annen… Rüçhan…Kartal senin abin Somer… Kardeşsiniz siz!

TÜRKAN, RÜÇHAN’IN SIRRININ PEŞİNDE- İZLEMEK İÇİN TIKLA

“VİCDANIM HİÇ RAHAT DEĞİL”

Dizinin final bölümünde; Müjgan’ı ziyarete giden Rüçhan, abisiyle arasındaki anlaşmazlığın gerçek nedenini anlattı:

Küçücük masum bir kızdım. Tecavüze uğradım. Hamile olduğumu bile uzun zaman anlamadım. Doğurmaktan başka çarem yoktu… Sonra Adnan abim aldı götürdü çocuğu, oğlan çocuğuymuş… Öldürmüş bebeği, sonra da zeytinliğe gömmüş. Vicdanım hiç rahat değil…

RÜÇHAN’DAN ŞOKE EDEN İTİRAF- İZLEMEK İÇİN TIKLA

RÜÇHAN’DAN ŞOKE EDEN İTİRAF

Aynı dakikalarda Somer ile Türkan da Sevilay ile görüşmek için hapishaneye gittiler. Sevilay’a onu hapishaneden kurtarmayı vaat eden Somer, Kartal’ın sırrını öğrenmeye çalıştı…

“KARTAL ZAVALLI BİR ÇOCUK”

Sevilay, özgür kalma umuduyla bildiği her şeyi anlatmaya başladı:

Kartal istenmeyen bir ilişkiden doğan zavallı bir çocuk. Annesi tecavüze uğramış. Lisede öğrenciyken Kartal’a hamile kalmış…O zavallı liseli kızcağız kim biliyor musun? Annen… Rüçhan…Kartal senin abin Somer… Kardeşsiniz siz!

 ‘KARDEŞSİNİZ SİZ’ – İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir